Open Huis in dit te gekke loft...

26 September 2019, 12:10 uur
Bouw & Wonen
mainImage
Alpha Makelaardij

Alpha Makelaardij zet de deuren vanavond wagenwijd open voor een Open Huis in dit fraaie pand aan de Peperstraat 79.

Je bent van harte welkom op donderdagavond 26 september tussen 18 en 19u30. Dan ook kun je meteen gaan voor de Open Huis-actie: bieden vanaf € 350.000,- kosten koper! Deze actie is geldig tot en met 31 oktober 2019. Sla je slag!

Het gaat hier om een te gekke loft met vijf paar openslaande deuren met Franse balkons, gelegen in hartje binnenstad. Een uniek object!

De enorme ruimte, de hoge plafonds en het licht door de grote ramen/deuren over de volle acht meter breedte van de woning bepalen de geweldige sfeer in het huis. Dit fraaie gelijkvloerse appartement is gelegen op een mooie locatie aan het eind van de Peperstraat. Binnen enkele minuten lopen ben je op de gezellige Markt of vaar je met de pont naar het rustige stadsstrand op GOUDasfalt.

Bouwjaar 1951, geheel gerenoveerd in 2004 en gerestyled in 2017. Het woonoppervlak bedraagt 148 m², de inhoud 525 m³.

De indeling is als volgt:
begane grond:
entree, hal met trapopgang.

1e verdieping:
hal met glazen wand en deur in strak stalen kozijn, hangend toilet met fontein. Supergave woonkamer van maar liefst 79 m²! Dit soort afmetingen kom je zelden tegen. Aan de voorzijde zijn 5 paar openslaande deuren (geheel glas en met stalen kozijnen) aangebracht en in de zijgevel bevinden zich grote glasstroken, waardoor het licht letterlijk naar binnen stroomt. Rondom de gezellige gashaard kun je heerlijk zitten en aan de achterzijde bevindt zich een mooie, hoge kastenwand. Half open keuken met essenhouten en hardstenen aanrechtbladen, een keramische kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, vaatwasser, koelkast en eiland met laden.
Tussenhal/portaal met aparte wasruimte. Twee ruime slaapkamers aan de achterzijde, waarvan één met vaste kast. Inpandige badkamer (wit/donkerbruin betegeld) voorzien van een ligbad, douchehoek, hangend toilet, brede wastafel en designradiator.

Bijzonderheden:
*De vrije hoogte bedraagt circa 3.00 meter, wat een fijn gevoel van ruimte geeft.
*De gehele woning is voorzien van massief eiken vloeren met vloerverwarming, strakgestuukte wanden en plafonds.
*Ter plaatse van de openslaande deuren is elektrisch bedienbare luxaflex aan de buitenzijde aangebracht.
*De Franse balkons zijn deels uitkragend.
*De cv-ketel bevindt zich in een kast in de woonkamer.
*Het betreft een slapende Vereniging van Eigenaars. Collectieve opstalverzekering is aanwezig.

Afmetingen:
begane grond:
entree/hal: 4 m²
1e verdieping:
overloop met toilet
woonkamer: 79 m²
open keuken: 3.50 x 2.30 m.
tussenhal: 2.10 x 1.10 m.
slaapkamer achterzijde: 5.13 x 4.10 m.
slaapkamer achterzijde: 3.93 x 3.79/2.93 m.
badkamer: 2.85 x 2.52 m.

De verkopende makelaar is Alpha Makelaardij:

Alpha Makelaardij BV
Hoge Gouwe 17
2801 LA Gouda
tel. 0182-511424 
[email protected]
www.alphamakelaardij.nl